You are here:

dieta w autyzmie pdf

dieta w autyzmie pdf
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_zdrowie17.jpgNie można powiedzieć, żeby kaszel był chorobą samą w sobie – jest objawem różnego rodzaju chorób. Niemniej jednak nie jest to objaw zbyt przyjemny, dlatego wszyscy staramy się go jak najszybciej pozbyć i podreperować zdrowie.

Skąd się bierze kaszel

Wbrew pozorom kaszel jest potrzebny – jest to reakcje obronna organizmu, czyli próba usunięcia zalegającej w drogach oddechowych wydzieliny lub ciał obcych. Najczęstszym powodem są infekcje, zapalenie krtani, oskrzeli, tchawicy lub nawet astma oskrzelowa.

Jak leczyć kaszel?

Jest kilka domowych sposobów na kaszel. Warto potraktować je jako początek leczenia lub jako wspomaganie leczenia tabletkami.

-jednym z takich sposobów jest sporządzenie syropu z cebuli, sprawdzi się on szczególnie podczas kaszlu mokrego, wystarczy pokroić cztery cebule w piórka, wrzucić do szklanki lub słoika i całość zasypać kilkoma łyżeczkami cukru, następnie przykryć naczynie i odstawić na noc aż cebula puści sok;
-dobrym sposobem jest też zaparzenie czarnej herbaty i dodanie do niej odrobiny startego imbiru, który działa przeciwbakteryjnie i nawilżająco.

Podobne wpisy o medycynie:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top