You are here:

Loki których się nie powstydzisz

Loki których się nie powstydzisz
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

Termoloki to wynalazek ostatnich lat, pozwalający uzyskać sprężyste, zdrowe i co najważniejsze – trwałe loki w kilka minut. Na rynku dostępne są zestawy produkowane przez najlepsze firmy z branży, a są to między innymi Revlon czy do włosów Efalock. Ich cena to od stu złotych wzwyż, świetnie sprawdzą się w roli prezentu gwiazdkowego dla mamy, żony czy teściowej.

Termoloki są dobre do wszystkich rodzajów włosów- długich i krótkich, gęstych i cieńkich. Bardzo dobrze modelują i nadają kształt pasmom, delikatnie je unosząc już od nasady. Po użyciu termoloków włosy są puszyste, sprężyste i co najważniejsze – ładnie ułożone. Loki są trwałe, ponieważ powstały pod temperaturą, jednak bardziej wymagające osoby efektu końcowego mogą dopełnić spryskując je lakierem na wypadające włosy. W zestawach oferowanych przez te firmy możemy kupić kilka termoloków (z reguły około 5-7), o różnej średnicy i wykonane z różnego materiału. Dla przykładu, firma Revlon oferuje pięć wałków o grubości czterech centymetrów, obitych miękkim welurem zapobiegającym łamaniu i zaciąganiu włosów.

To wszystko w cenie około stu trzydziestu złotych. Termoloki posiadają diodę sygnalizującą działanie urządzenia. Firma Efalock oferuje zestaw dwudziestu termoloków Grant. W zestawie znajdziemy aż trzy różne średnice wałków: 29-,35-, oraz 39- milimetrów. Każdy wałek ma wyświetlacz LED sygnalizujący osiągnięcie wymaganej temperatry. Producent dołącza klipsy do wałków, aby wygodniej się je użytkowało. Jak widać termoloki to odkrycie na miarę naszych czasów, które przypadnie do gustu każdej kobiecie.

Podobne wpisy o medycynie:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top