You are here:

dieta w autyzmie przepisy

dieta w autyzmie przepisy
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

OLYMPUS DIGITAL CAMERAJak wygląd wpływa na nasze zdrowie?
Zwykle uważamy, że musimy dbać o swój wygląd wyłącznie ze względów estetycznych. Chcemy przecież pasować do reszty społeczeństwa, dlatego wybieramy dla siebie najmodniejsze ubrania oraz regularnie wykonujemy makijaże. Nie zdajemy sobie przy tym sprawy z tego, że nasz wygląd odpowiada także za nasze zdrowie. Jak to więc się dzieje?

Po pierwsze, z niektórymi zmianami po prostu się rodzimy. Mogą to być np. pieprzyki na naszej skórze, które nieustannie pocieramy ubraniami. Przez to znamiona mogłyby odpaść i doprowadzić do poważnych chorób. Jeśli chcemy temu zapobiec, powinniśmy usunąć takie znamiona, czyli pozbyć się pewnego defektu wyglądu. Na szczęście takimi zabiegami zajmuje się wielu lekarzy, dla których medycyna estetyczna nie ma żadnych tajemnic.

Zauważmy także, że dobry wygląd może znacząco poprawić nasz stan psychiczny, który jest przecież bardzo ważny. Jeśli prezentujemy się świetnie, możemy robić dosłownie wszystko i mamy świetne samopoczucie. Wtedy żadna depresja na pewno nas nie dopadnie.

Podobne wpisy o medycynie:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top