You are here:

Opieka medyczna dla pracowników

Opieka medyczna dla pracowników
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Opieka medyczna dla pracownikow (1)Coraz popularniejszy staje się słuszny pogląd, że pracownik jest dodatnią wartością dla firmy. Należy w niego inwestować, zapewniając mu komfortowe warunki pracy oraz rozwoju zawodowego. Każda szanująca się firma zapewnia swoim pracownikom dostęp do programów benefitowych w postaci umożliwienia korzystania z obiektów sportowych czy prywatnej opieki zdrowotnej.
Opieka medyczna dla pracowników wiąże się z wieloma zaletami. Po pierwsze, zdrowy pracownik może bez problemu stawić się w pracy i sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Poprzez łatwiejszy dostęp do lekarza, pracownik może wcześnie rozpocząć leczenie chorób lub zadbać o ich właściwą profilaktykę. To z kolei wiąże się z wyraźnym zmniejszeniem dni wolnych pobieranych z powodu zwolnienia lekarskiego.  Dobrze jest by pakiet zdrowotny dla pracownika obejmował jego najbliższą rodzinę – osoba która ma w domu chorego często może nie koncentrować się należycie na pracy.
Niewątpliwym atutem dla pracodawcy są badania z zakresu medycyny pracy realizowane poprzez pakiet zdrowotny. Po pierwsze kolejka do takich badań jest o wiele mniejsza niż w przypadku publicznej służby zdrowia, po drugie, w przypadku większej ilości pracowników koszt takiego badania jest wyraźnie mniejszy.

Podobne wpisy o medycynie:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top