You are here:

Pierwsze zabawki dla dzieci

Pierwsze zabawki dla dzieci
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

bezdechy-nocne-leczenie-1Wielu rodziców jest szczerze zaskoczonych tym, jak szybko rozwijają się ich dzieci i zmieniają z noworodków w niemowlaki. Przez dwa pierwsze tygodnie swojego życia noworodek przesypia większość czasu, jednakże później zaczyna wymagać uwagi i miłości od rodziców. Jest też niezwykle wrażliwy na bodźce, w szczególności słuchowe i dotykowe. Dlatego zaleca się, aby już od pierwszego miesiąca życia zacząć stosować grzechotki.
Jest to najlepsza pierwsza zabawka dla dziecka, które jeszcze nie widzi za dobrze, ale za to doskonale słyszy i zaciekawia się różnorodnością dźwięków. Najlepiej wybierać grzechotki w kontrastowych kolorach, ponieważ dziecko widzi jedynie barwy białą i czarną, a z czasem zaczyna dostrzegać również czerwień i inne kolory. Najlepiej, jeżeli grzechotki są miękkie, aby dziecko mogło bawić się nimi samodzielnie.
Koniecznie należy zwrócić uwagę na to, czy wybrana przez rodzica w sklepie grzechotka posiada odpowiednie atesty. Wszystkie zabawki dla dzieci powinny być bezpieczne i wykonane z odpowiednich dla nich materiałów.

Podobne wpisy o medycynie:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top