You are here:

citrosept candida

citrosept candida
2 votes, 2.00 avg. rating (53% score)

ortodonta (3)MEDYCYNA coraz częściej wraca do metod stosowanych w leczeniu i profilaktyce dużo dużo wcześniej. Oto kilka przykładów zastosowania różnych ziół w leczeniu i profilaktyce różnych dolegliwości.
Lawenda ?herbatki z lawendy pomagają w dolegliwościach reumatycznych, a jej zapach działa uspokajająco, więc dodanie olejku lawendowego do ciepłej, ale nie za ciepłej kąpieli wspaniale odpręży i uciszy skołatane nerwy.
Mięta ? poprawia trawienie (zawarty w niej mentol rozkurcza mięśnie jelit, co powoduje lepsze przesuwanie i trawienie pokarmu w jelitach, a więc picie herbatek z mięty poprawia trawienie, pomaga w niestrawności,wzdęciach i bólach brzucha, a także ma działanie żółciopędne, więc pomaga też w dolegliwościach wątroby i pęcherzyka żółciowego.
Szałwia ? działa odkażająco i przeciwzapalnie, będzie pomocna w infekcjach gardła, anginie i przy zapaleniu jamy ustnej.
Nagietek ? może być stosowany przy gojeniu się ran, gdyż ma działanie bakteriobójcze i przeciwzapalne i przeciwgrzybiczne. Odwar z kwiatów nagietka w postaci kompresów i okładów stosuje się na trudno gojące się rany i wypryski.

Podobne wpisy o medycynie:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top